Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvodní text.

Relativně bezdějová záležitost, která se doopravdy rozjede až posledních pár epizod. Yuuki a její bezbřehá srdečnost, Zero se svojí kérkou a náušnicema, Kaname jako ten největší řízek pod sluncem :D. V podstatě jednoduchá lovestory zabalená do líbivého kabátku. Sem tam je to vzrůšo, sem tam jim držíte palce, ale většinou máte pocit,že se děj opakuje.

Začátek je právě v místě, kdy se malou holčičku pokusí vysát upír do poslední kapky. Ale byla zachráněna, jiným upírem, Kuran Kanamem. Ten odvede pětileté dítě ke svému příteli Kaienovi Crossovi, který se rozhodne ji adoptovat. A jelikož si děvče nepamatuje na své jméno, dostane nové - Yuuki Croos. O deset let později začíná děj na internátnítní škole Cross akademy, kde jsou dvě třídy: denní a noční. Denní třída, do které patří Yuuki a její nevlastní bratr Zero (též adoptovaný ředitelem Crossem). Zastávají zde pozici prefektů, kteří mají tyto dvě třídy od sebe držet, hlavně v noci. Noční třída má totiž zvláštní žáky - upíry z vyšších vrstev, kteří se rozhodli nepít lidskou krev a nahrazovat ji pilulkami. Těm velí Kuran Kaname, zachránce Yuuki. Ale co se stane, když již patnáctiletá dívka zjistí nepříjemnou pravdu; že její bratr, Zero, čtyři roky tajně trpěl, neboť před ní střežil hrozné tajemství? Když lidská krev je tak sladká..

Místnost je založena na téma tohoto anime nejen proto,že se našla banda bláznů kterým se toto anime líbí,ale i proto,že by rádi doplnili děj podle sebe. Byli bychom rádi za každého nového upíra,či smrtelníka , který by se chtěl přidat.Nejen že se dobře pobavíte,ale najdete si tu několik nových kamarádů či kamarádek a můžete s nimi i příjemně pokecat.

Těšíme se na vás.

KanameKuran-senpai